Restauracja & Pizzeria Sześćdziesiątka

logo

Restauracja & Pizzeria Sześćdziesiątka funkcjonująca w obiekcie Dom Turysty jest nietypową restauracją hotelową, która stoi otworem dla każdego klienta. Charakteryzuje się polską domową kuchnią, smaczną jak u mamy oraz największą pizzą w mieście o średnicy 60cm, stąd też nazwa. Wyróżnia nas jakość podawanych posiłków oraz atrakcyjne ceny. W naszym menu każdy znajdziecie coś dla siebie. Wszystkie dania przygotowujemy zawsze na świeżo! Do naszych bestsellerów obiadowych należy Schab Socjalistyczny i tylko u Nas zjecie przepyszne smażone lody.
Śniadania w formie bufetu cieszą się uznaniem naszych gości, którzy cenią sobie bogaty wybór naszych specjałów.

Dla gości, którzy wcześniej opuszczają hotel i zgłoszą w recepcji chęć zabrania ze sobą śniadania, przygotujemy pakiet śniadaniowy na wynos.

 

Zapraszamy codzienne od godz. 7:30 do godz. 20:30

„Sześćdziesiątka” jest doskonałym miejscem do organizowania wszelkiego typu przyjęć okolicznościowych. Razem zaplanujemy imprezę, ustalimy indywidualne menu oraz doradzimy tak, abyście mogli Państwo na długo wspominać chwile spędzone w naszej restauracji. Będziemy pomocni w zorganizowaniu: Bankietu, Komunii, Chrzcin, Imprezy firmowej, Uroczystości rodzinnych, Wigilii, Szkoleń i konferencji.
W razie wszelkich pytań i wątpliwości w sprawach rezerwacji terminów imprez, szkoleń, służymy pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Restauracja : 733 00 12 13