Dom Turysty

Dom Turysty to miejsce, które od lat wpisuje się w historię Sanoka i okolic. Położony jest niemal w centrum miasta, bo zaledwie 500m od Rynku i średniowiecznego Zamku w stylu renesansowym, będącego obecnie siedzibą Muzeum Historycznego oraz ok. 900m od największej atrakcji jaką jest największy Skansen w Europie.
Lokalizacja Domu Turysty jest idealnym rozwiązaniem noclegowym dla grup zorganizowanych oraz gości indywidualnych poszukujących niedrogiego noclegu. Nasz obiekt jest całoroczną, doskonałą i największą bazą wypadową w najciekawsze zakątki Doliny Sanu, jak i Bieszczad.
Naszym gościom oferujemy 150 miejsc noclegowych, w pokojach jedno, dwu i trzyosobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, telewizję oraz dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.
Dom Turysty to jedyny w Sanoku obiekt posiadający własny monitorowany, bezpłatny parking na autokary i samochody osobowe naszych gości.
Zapraszamy też do naszej nowej Restauracji & Pizzerii Sześćdziesiątka, w której serwowane są pyszne i świeże śniadania, domowe obiady, kolacje oraz największa pizza w Sanoku- średnica 60cm !

Ze względu na lokalizację i duży parking, jesteśmy przygotowani na organizację wszelkich imprez okolicznościowych takich jak: wesela, komunie, chrzty, stypy, przyjęcia imieninowe, urodzinowe, rocznice oraz imprezy integracyjne. „Dom Turysty” pod nowym kierownictwem energicznie wznowił działalność oraz sukcesywnie podnosi standard usług. Na rynku Bieszczadzkich usług turystycznych jesteśmy bezkonkurencyjni cenowo, a to nie jedyna nasza zaleta!

Nie zastanawiaj się, warto!

oferta